top of page

O nás

od roku 2014

Viac než 300+ Zákaziek

tým pádom vieme, čo potrebujete.

Nižšie

O nás

Showprague ponúka komplexné služby pre Vašu udalosť. Našim cielom je dopriať zákazníkovi komfort, že všetko, čo potrebuje k svojmu podujatiu, získa na jednom mieste. Čím je naša služba výnimočná? Získáte nie len veľa, ale aj zaručenú vysokú kvalitu, a v neposlednom rade všetko za priatelné ceny. Balíčky optimalizujeme na vašu mieru podla vášho podujatia. Čím viac služieb od nás využijete, tým priaznivejšiu cenu získate.

Náš Tím

TH%20ODP%20Crop_edited.jpg

Tomáš Hundža, CEO

Sústreduje sa umeleckú činnosť ako profesionálny spevák v kapelách a bigbandoch. Najkvalitnejšia zvuková a svetelná technika je neodmysliteľnou súčasťou jeho energeticky pulzujúcich vystúpení, s širokým repertoárom, v ktorom si každý nájde to svoje. Jeho koníček v technológiách a managmente časom vytvoril jeden z najkreatívnejších mladých týmov v audio-vizuálnej tvorbe.

000004140024_edited.jpg

Dávid Hundža, CEO

Video, foto, zvuk, alebo hudba ? Nikdy som si nevedel vybrať. Vďaka umeleckým podmienkam, v ktorých som vyrastal, a škole, kde som vyštudoval odbor kamera - zvuk - strih, som sa vedel rozvýjať počas rokov vo všetkých oboroch. Myslím si, že spojenie týchto atribútov môže viesť k dokonalému umeleckému dielu, kde každúčky článok je rovnako dôležitý ku kvalitnému celku.

untitled-1-6_edited.jpg

Karolína Hlaďová

Som študentkou umeleckej vysokej školy Art Design Institut v Prahe, odbor fotografia. Fotografia je moja vášeň už 9 rokov. Vášeň, ktorá sa dotýka emócií, zážitkov a príbehov, vášeň, ktorá zvečňuje momenty v mojom živote aj v živote iných. 

 

Verím, že sa čoskoro stretneme, budeme spolupracovať a vytvoríme dielo, ktoré Vám bude pripomínať časť Vášho života, zveční ten rozptyľujúci moment.

BC.%20Adam%20Pa%CC%81sztor%20Mgr.%20PhDr

Adam Pásztor

Videotvorbe sa venujem od mala ale profesionálne to bude už siedmy rok. Vždy som kládol veľký dôraz na to, aby interpretácia nápadov bola unikátna a dôveryhodná. Kamera zaberá v mojom živote hodnotnú pozíciu, s ňou dokážem zrealizovať svoje myšlienky. V rámci audiovizuálnej tvorby som si chcel rozšíriť svoje vedomosti aj teoretické znalosti, v tom mi pomáha aktuálne štúdium na Fakulte masmediálnej komunikácie v Trnave.

_MG_5644_edited.jpg

Veronika Židová

Foteniu sa venujem už 9 rokov. Fotím koncerty alebo fashion show’s. Fotila som rôzných zahraničných interpretov ako sú DubFX alebo Morcheba ale aj Československých ako je Rytmus a Ben Cristovao. Študovala som na filmovej škole a zúčastnila som sa aj na workshope New Yourk Film academy. Fotenie je premňa dlho trvajúci príbech ktorý tvorím z mojho uhla pohladu, aby som ukázala ľudom ako to vlastne vidím ja.

58574585_2339786562751792_61415560493221

Ján Klimek

Som študent technickej univerzity v Košiciach. Mojou záľubou je už od mala foto/video umenie. Robí má šťastným vytvárať snímky plné spomienok, cez ktoré si budete môcť pripomenúť veľmi pekné chvíle Vášho zivota. Som vďačný za prejavenú dôveru a tešim sa na spoluprácu s Vami.

04_edited.jpg

Kevin Šimko

Po štúdiu na filmovej škole som momentálne študentom VŠMU, odbor vizuálne efekty a už niekoľko rokov tvorím vizuálnu postprodukciu nielen pre krátkometrážne filmy, ale aj videoklipy a reklamné motion grafiky. Vďaka vizuálnym efektom, CGI a filmu dokážem vytvoriť vizuálne neobmedzene čokoľvek čo si predstavím, alebo aj vyvolať emócie a pocity pomocou svetelnej atmosféry alebo harmonickej kompozície.

_HAM8518_edited.jpg

Naše

Priority

Za niekoľko rokov práce sa nám osvečilo, že najlepšie výsledky máme vdety, keď si užívame udalosť spoločne s našimi klientmi. Preto je pre nás nesmierne dôležité mať priaťelský prístup, a Vaše presvedčenie, že si svoju prácu nie len plníme, ale žijeme ňou. Záleží nám na tom, aby Vaša udalosť dopadla výborne!

_HAM8462_edited.jpg
_HAM8461_edited.jpg

Kreativita

Kvalita

precíznosť

Recenzie

_HAM8463_edited.jpg
IMG_20210107_204642_edited.jpg

Kristína Homolyová

Teší ma, že chlapci natáčali našu stužkovú. Po celý čas boli veľmi nápomocný, zručný a profesionálny. Pozerajúc video ktoré nám pripravili cítim akoby som tam znova bola, mám možnosť znova prežiť tie chvíle. Mám na to len tie najlepšie spomienky.

unnamed_edited.jpg

Zuzana Štovčiková

Dňa 10.11.2018 nám dvojica kameramanov zo SHOWPRAGUE natáčal celý priebeh stužkovej slávnosti a pár týždňov pred stužkovou slávnosťou nám taktiež natáčali a strihali “únos triednej knihy”. Únos triednej knihy mal na spomínanej slávnosti premiéru a zožal tam veľký úspech vďaka svojmu vtipnému a dobré upravenému obsahu. Krátko po stužkovej slávnosti celá naša trieda obdržala postrihaný video záznam zo stužkovej slávnosti v elektronickej podobe. Všetci sme boli s jeho prácou nadmieru spokojní, pretože naplnil všetky naše očakávania. Sú to mladý ľudia, ktorý dokážu pochopiť priania a predstavy iných mladých ľudí, takže super a

určite odporúčam aj iným maturitným triedam služby firmy SHOWPRAGUE! 

IMG_20201207_090055_edited.jpg

Liliana Horňáková

Natáčanie kradnutia triednej knihy s týmto tímom bol mimoriadne dobrý. Počas natáčania prišli aj oni s návrhmi, ako by to ešte mohlo vyzerať lepšie, investovali do toho maximum času, aby to bolo fakt kvalitné, prístup bol naj. Mali veľmi veľa kreatívnych nápadov, ktoré sme spolu zrealizovali a samotné video je spravené veľmi profesionálne. Každému by som odporučila vybrať si ich na natáčanie.

bottom of page