top of page

O nás

od roku 2014

Více než 300+ Zakázek

tím pádem víme, co potřebujete.

Níže

O nás

SHOWPRAGUE nabízí komplexní služby pro vaši událost. Naším cílem je dopřát zákazníkovi komfort, že vše, co potřebuje ke své akci, získá na jednom místě. Čím je naše služba výjimečná? Získáte nejen hodně, ale také zaručenou vysokou kvalitu, a v neposlední řadě vše za přátelské ceny. Balíčky optimalizujeme na vaši míru podle vaší akce. Čím více služeb od nás využijete, tím příznivější cenu získáte.

Náš Tým

TH%20ODP%20Crop_edited.jpg

Tomáš Hundža, CEO

Soustředí se na uměleckou činnost jako profesionální zpěvák v kapelách a BigBandech. Nejkvalitnější zvuková a světelná technika je neodmyslitelnou součástí jeho energeticky pulzujících vystoupení, se širokým repertoárem, ve kterém si každý najde to své. Jeho koníček v technologiích a managementu časem vytvořil jeden z nejkreativnějších mladých týmů v audio-vizuální tvorbě.

000004140024_edited.jpg

Dávid Hundža, CEO

Video, foto, zvuk nebo hudba ? Nikdy jsem si neuměl vybrat. Díky uměleckým podmínkám, ve kterých jsem vyrůstal, a škole, kde jsem vystudoval obor kamera – zvuk – střih, jsem se uměl rozvýjet během let ve všech oborech. Myslím si, že spojení těchto atributů může vést k dokonalému uměleckému dílu, kde každý článek je stejně důležitý ke kvalitnímu celku.

untitled-1-6_edited.jpg

Karolína Hlaďová

Jsem studentkou umělecké vysoké školy Art Design Institut v Praze, obor fotografie. Fotografie je moje vášeň již 11 let. Vášeň, která se dotýká emocí, zážitků a příběhů, vášeň, která zvěčňuje momenty v mém životě i v životě jiných.
 

Věřím, že se brzy setkáme, budeme spolupracovat a vytvoříme dílo, které Vám bude připomínat část Vašeho života, zvěční ten rozptylující moment.

BC.%20Adam%20Pa%CC%81sztor%20Mgr.%20PhDr

Adam Pásztor

Videotvorbě se věnuji od mala ale profesionálně to bude již devátý rok. Vždy jsem kladl velký důraz na to, aby interpretace nápadů byla unikátní a důvěryhodná. Kamera zabírá v mém životě hodnotnou pozici, s ní dokážu zrealizovat své myšlenky. V rámci audiovizuální tvorby jsem si chtěl rozšířit své znalosti i teoretické znalosti, v tom mi pomáhá aktuální studium na Fakultě masmediální komunikace v Trnavě.

_MG_5644_edited.jpg

Veronika Židová

Focení se věnuji již 11 let. Fotím koncerty nebo fashion show's. Fotila jsem různé zahraniční interprety jako jsou DubFX nebo Morcheba ale i Československé jako je Rytmus a Ben Cristovao. Studovala jsem na filmové škole a zúčastnila jsem se také na workshopu New Yourk Film academy. Focení je promně dlouho trvající příběch, který tvořím z mého úhlu pohledu, abych ukázala lidem jak to vlastně vidím já.

58574585_2339786562751792_61415560493221

Ján Klimek

Jsem student technické univerzity v Košicích. Mou zálibou je už od mala foto/video umění. Dělá mě šťastným pořizovat snímky plné vzpomínek, přes které si budete moci připomenout velmi pěkné chvíle Vašeho života. Jsem vděčný za projevenou důvěru a těším se na spolupráci s Vámi.

04_edited.jpg

Kevin Šimko

Po studiu na filmové škole jsem momentálně studentem VŠMU, obor vizuální efekty, a již několik let tvořím vizuální postprodukci nejen pro krátkometrážní filmy, ale také videoklipy a reklamní motion grafiky. Díky vizuálním efektům, CGI a filmu dokážu vytvořit vizuálně neomezeně cokoli, co si představím, nebo i vyvolat emoce a pocity pomocí světelné atmosféry nebo harmonické kompozice.

_HAM8518_edited.jpg

Naše
Priority

Za několik let práce se nám potvrdilo, že nejlepší výsledky máme tehdy, když si užíváme událost společně s našimi klienty. Proto je pro nás nesmírně důležité mít přátelský přístup, a Vaše přesvědčení, že si svoji práci nejen plníme, ale žijeme jí. Záleží nám na tom, aby vaše událost dopadla výborně!

_HAM8462_edited.jpg
_HAM8461_edited.jpg

Kreativita

Kvalita

Preciznost

Recenze

_HAM8463_edited.jpg
IMG_20210107_204642_edited.jpg

Kristína Homolyová

Těší mě, že kluci natáčeli náš maturitní ples. Po celou dobu byly velice nápomocní, zruční a profesionální. Pohlížejíc na video, které nám připravili, cítím, jako bych tam znovu byla, mám možnost znovu přežít ty chvíle. Mám na to jen ty nejlepší vzpomínky.

unnamed_edited.jpg

Zuzana Štovčiková

Dne 10.11.2022 nám dvojice kameramanů ze SHOWPRAGUE natáčel celý průběh maturitního plesu a pár týdnů před plesem nám také natáčeli a stříhali "kradení třídní knihy". Kradení třídní knihy měl na zmiňované slavnosti premiéru a sklidil tam veliký úspěch díky svému vtipnému a dobře upravenému obsahu. Krátce po plesu celá naše třída obdržela postříhaný video záznam ze maturitního plesu v elektronické podobě. Všichni jsme byli s jeho prací nadmíru spokojeni, protože naplnil všechna naše očekávání. Jsou to mladí lidé, kteří dokáží pochopit přání a představy jiných mladých lidí, takže super a určitě doporučuji i jiným maturitním třídám služby firmy SHOWPRAGUE!

IMG_20201207_090055_edited.jpg

Liliana Horňáková

Natáčení kradení třídní knihy s tímto týmem byl mimořádně dobrý. Během natáčení přišli i oni s návrhy, jak by to ještě mohlo vypadat lépe, investovali do toho maximum času, aby to bylo opravdu kvalitní, přístup byl nej. Měli hodně kreativních nápadů, které jsme spolu zrealizovali a samotné video je vyhotoveno velice profesionálně. Každému bych doporučila vybrat si je k natáčení.

bottom of page